II edycji konkursu „Laboratorium Innowacji” już wkrótce!

Twój projekt przyczynił się do rozwoju polskiego rynku energetycznego? Firma lub instytucja, w której pracujesz, stworzyła innowacyjne rozwiązanie, które zmienia codzienne życie milionów Polaków? Zgłoś się do II edycji konkursu „Laboratorium Innowacji” i zaprezentuj swój pomysł przed uczestnikami V jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego GDAŃSK 2017, która odbędzie się 25-26 kwietnia br. w Gdańsku w Europejskim Centrum Solidarności.

„Laboratorium Innowacji” to unikalna platforma stworzona do wymiany doświadczeń pomiędzy polskimi firmami, instytucjami oraz naukowcami – podmiotami, które tworzą innowacyjne rozwiązania dla branży energetycznej. Jest to miejsce, gdzie w gronie profesjonalistów można podzielić się własnymi osiągnięciami w tej dziedzinie. Pomysłodawcą „Laboratorium Innowacji” i fundatorem nagrody „Fale Innowacji” dla najlepszego projektu jest Grupa GPEC.

 

Innowacja to dziś najważniejszy element budowania przewagi konkurencyjnej. To od rozwoju nowoczesnych technologii zależy przyszłość i kształt polskiego rynku energetycznego – wyjaśnia Marcin Lewandowski, członek zarządu Grupy GPEC.

 

Do II edycji konkursu „Laboratorium Innowacji” mogą zgłaszać się przedstawiciele firm energetycznych i instytucji naukowych z całej Polski,  którzy prześlą swoje zgłoszenie z opisem i prezentacją innowacyjnego projektu, jaki zrealizowały. Autorzy projektów uznanych przez Kapitułę Konkursową za najbardziej nowoczesne i wyznaczające trendy w branży, otrzymają możliwość prezentacji w specjalnym panelu w ramach OSE – „Laboratorium Innowacji”. Najlepsze rozwiązania  zostaną nominowane do nagrody „Fale Innowacji”, która zostanie wręczona podczas uroczystej Gali Bursztynów. Zwycięzcę wskaże Kapituła Konkursowa OSE.

 

Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu: www.osegdansk.pl