E-wydania są nowoczesną, elektroniczną formą czasopisma „Czysta Energia

Zaletą e-wydań jest wygląd czasopism, identyczny z wydaniami  w formie papierowej, w połączeniu z wygodnym interfejsem, ułatwiającym wyszukiwanie interesujących fragmentów i śledzenie treści.

E-wydania to nie tylko cyfrowa kopia tradycyjnych czasopism. Ich interaktywność umożliwia wzbogacenie naszych miesięczników o funkcje multimedialne i internetowe:

aktywne linki do maili i stron internetowych, filmy multimedialne, ścieżki i podkłady dźwiękowe, dodatkowe treści, niedostępne w wersji papierowej, łatwe przeszukiwanie treści,

Jak działają e-wydania?

Odbiorcy są informowani o kolejnych e-wydaniach poprzez pocztę elektroniczną.  Jako adresaci mailingu otrzymują w wiadomość  specjalny link, który przekieruje ich na stronę internetową z posiadanymi przez nich e-wydaniami.
Mogą  czytać  cyfrową wersję czasopisma przez Internet, przez dowolną przeglądarkę internetową (posiadającą rozszerzenie Adobe Flash Player) bez potrzeby instalowania  dodatkowego oprogramowania i zapamiętywania niepotrzebnych haseł.
Do korzystania z e-wydań wystarczy jedynie komputer z dostępem do Internetu oraz jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych.
E-wydania są dostępne zarówno w wersji egzemplarzowej, jak i w prenumeracie.

Wypróbuj bezpłatnie

Zamów e-wydanie „Czystej Energii”

Kontakt:

Karolina Jankowiak
Z-ca dyrektora ds. wydawnictw
+48 61 655 81 82
k.jankowiak@abrys.pl