Chcesz wygrać aukcję OZE? Dowiedź się jak poprawnie złożyć ofertę!

Jedynym sposobem złożenia oferty w aukcji OZE jest dokonanie tego za pośrednictwem Internetowej Platformy Aukcyjnej. Jak skuteczne złożyć ofertę, a w konsekwencji wziąć udział w aukcji przeprowadzanej przez prezesa URE? Na co zwrócić uwagę? Jak uniknąć błędów?

Na te i wiele innych nurtujących pytań odpowiedzą prelegenci szkolenia „Budowa biogazowni rolniczej w systemie aukcyjnym 2017”, która odbędzie się 16 lutego, a także 16 marca br. w Poznaniu. Uczestnicy szkolenia mogą wziąć udział w wyjeździe studyjnym do biogazowni w Sieńsku (gm. Gubin, woj. lubuskie)

Warsztaty stanowią kompendium wiedzy i najlepszych praktyk stosowanych w realizacji inwestycji w biogazownie rolnicze w 2017 r. Prelegentami są czołowi eksperci z branży biogazowej, liderzy w realizacji tego typu inwestycji dla klientów krajowych i zagranicznych. Spotkanie ma na celu przedstawienie kompleksowego ujęcia wszystkich zagadnień technologicznych, prawnych i finansowych dot. budowy biogazowni rolniczej w nowych, atrakcyjnych uwarunkowaniach rynkowych.

Więcej informacji na http://www.aukcje.czystaenergia.pl/